Мережа аптек «Волиньфарм» піклується про своїх покупців, намагаючись максимально здешевити лікарські засоби, щоб зробити їх ще більш доступними для усіх. Для постійних клієнтів діє унікальна програма лояльності, що надає суттєві переваги при купівлі необхідних препаратів.
Як приєднатись?
Здійсніть покупку в одній із аптек мережі «Волиньфарм», «Рівнеліки», «Житомирліки» або «Західна фармацевтична компанія»
Заповніть анкету, що Вам видали на місці покупки та обміняйте її у фармацевта на Картку Клієнта, що діє в усіх аптеках мережі
Робіть покупки у наших аптеках та заощаджуйте свої гроші!
Переваги програми
Знижка -4 % від суми покупки з Карткою Клієнта у будь-якій аптеці мережі. Участь у програмі безкоштовна та ні до чого Вас не зобов’язує. Картку клієнта можна отримати здійснивши покупку в будь-якій аптеці мережі.


* Лікарські препарати та засоби, предмети санітарії та гігієни, вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек, поверненню та обміну не підлягають! Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994р. № 172.

**Компанія лишає за собою право змінювати умови програми лояльності на власний розсуд, при цьому компанія не зобов’язана завчасно повідомляти про зміни учасникам програми.