Осінь на порозі: як захиститися від застуди та зміцніти імунітет

Осінній період – це час випробування на міцність людського організму, особливо жіночого. Перше вересня та пов'язані з підготовкою до школи клопоти вже позаду, але наслідки нервового перенапруження ще відчутні. Втома, дратівливість, недоліковані інфекції і осіннє загострення хронічних захворювань звалюється на нас, як снігова куля на голову. В підсумку - захисні сили організму слабшають і ми хворіємо, а попереду сезон епідемії грипу та застуди.
 
Як же швидко і головне - ефективно допомогти організму пережити падіння імунітету? Полноцінне різноманітне харчування, достатня кількість овочів і фруктів в раціоні і фізична активність - це з розряду «маст хев» для будь-якої жінки, але не завжди вистачає часу на все це. І, навіть виконуючи всі правила, ми не можемо виключити з життя стреси, надмірні фізичні і психологічні навантаження ...
 
На щастя, сучасна фармакологія і фітотерапія пропонує безліч засобів, які допомагають відновити і підтримати захисні сили організму. Можна витрачати час на збирання і заготівлю цілющих трав і плодів, а потім знову витрачати час на приготування різних чаїв, настоянок чи відварів, що зміцнюють імунітет. А можна просто придбати готовий вітамінний комплекс на основі рослинних засобів. Одним з ефективних природних іммуностимуляторов здавна вважається ряст. Ця рослина змушує імунну систему виробляти антитіла до збудників різних простудних інфекцій, особливо ефективний ряст в лікуванні і профілактиці грипу та ГРВІ.
 
У чому ж особливість рясту? Препарати на основі даної лікарської рослини мають якість харчових продуктів і не мають побічних дій. Одним з ефективних вітамінних комплексів, які допомагають зміцнити імунітет і посилити захисні сили організму є вітамінний комплекс «Імун-44». Особливість даного продукту в тому, що він не тільки перешкоджає проникненням в клітини організму різних вірусів, будучи засобом профілактики грипу, але і не викликає звикання і стійкості вірусів до нього при тривалому застосуванні.
 
Цей препарат - відмінний спосіб захистити від респіраторних інфекцій не тільки звичайних жінок, а й вагітних, годуючіх мам, дітей. Крім того, ряст - єдина лікарська європейська рослина, яка має найвищий вміст поліфенолів, рослинних пігментів, що захищають наш організм від хвороб і старіння!

Інші статті