знижка 15%

ЗАДАТИ ЗАПИТАННЯ

Nutrilon

Перший рік життя дитина адаптується до нових умов існування. Відбувається активний ріст і розвиток усіх систем організму й органів чуття, особливо зорової й слухової систем; розвиток травної системи; розвиток рухових функцій і поступове тренування м'язів шиї, спини та преса. Дуже важливим на цьому етапі є розвиток нервової системи та головного мозку, що спричинюють появу й закріплення навичок розпізнавання зорових і слухових образів та формування емоційної реакції на них, а також розвиток дрібної моторики та координації рухів у дитини.

Суміш Nutrilon 1 призначена для малюків від народження до 6-місячного віку, якщо грудне вигодовування неможливе. Nutrilon містить у своєму складі унікальний комплекс Pronutra+, який створено внаслідок багаторічних досліджень і наукових розробок спільно з педіатрами, нутриціологами, неонатологами та іншими фахівцями.

Унікальний комплекс Pronutra+ забезпечує дитину потрібними елементами для повноцінного розвитку на першому році життя й зумовлює всебічний вплив на дитячий організм:

Запатентована формула галакто- і фруктоолігосахаридів (GOS/FOS) у співвідношенні 9:1 в концентрації 0,8 г/100 мл суміші стимулює розвиток імунної системи, допомагає створити нормальну мікрофлору кишківника, яка впливає на засвоєння кальцію, заліза та вітаміну D.

Спеціальний комплекс IQ Pro містить поліненасичені жирні кислоти AA та DHA, які мають першорядне значення для дитячого організму:

  • потрібні для нормального розвитку нервової системи та головного мозку, що тісно пов'язане з рівнем інтелекту дитини
  • беруть участь у розвитку сітківки ока, сприяють гостроті зору
  • мають загальний позитивний вплив на емоційний стан дитини, поліпшують швидкість оброблення інформації й стимулюють розвиток когнітивних функцій


 

Для малюків з особливо добрим апетитом, і які регулярно споживають молочну суміш, упаковка 1000 г є розумним вибором з привабливою ціною в лінійці сумішей Nutrilon.

Склад молочної суміші Nutrilon 1: демінералізована молочна сироватка (26,7%), лактоза (з молока) (19,8%), знежирене молоко (12,9%), галактоолігосахариди (з молока) (8,75%), фруктоолігосахариди, концентрат сироваткового білка (з молока) (3,4%), риб'ячий жир, комплекс мінеральних речовин, вітамінів і мікроелементів, холін, таурин, інозитол, нуклеотиди, L — карнітин.
 

Інші акції