знижка 10%

ЗАДАТИ ЗАПИТАННЯ

ЛІНЕКС

Фармакологічні групи: Засоби, що нормалізують мікрофлору кишечника 
Нозологічна класифікація (МКБ-10): K52 Інші неінфекційні гастроентерити і коліти. K59.1 Функціональна діарея. K63.8.0 Дисбактеріоз. L20 Атопічний дерматит. R14 Метеоризм і споріднені стани 
Склад і форма випуску: 1 ​​капсула містить не менше 1,2 х 107 живих молочнокислих ліофілізованих бактерій Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium infantis v. liberorum, Enterococcus faecium, (стійких до антибіотиків і хіміотерапевтичних засобів); в блістері 16 шт., в картонній пачці 1 блістер. 

Фармакологічна дія: Нормалізуючий мікрофлору кишечника . Підтримує і регулює фізіологічну рівновагу кишкової мікрофлори (мікробіоценоз), забезпечує її фізіологічні функції в кишечнику. 

Показання: Дисбактеріоз і його прояви (діарея, запор, метеоризм, нудота, блювота, біль у животі, у грудних дітей зригування) у дорослих і дітей, у т.ч. грудних; дисбактеріоз в результаті лікування антибіотиками і хіміотерапевтичними засобами. 

Протипоказання: Гіперчутливість до компонентів препарату або молочним продуктам. 

Побічні дії: Не виявлені. 

Взаємодія: Сумісний з антибіотиками та хіміотерапевтичними препаратами. 

Спосіб застосування та дози: Всередину, після їди, дорослим і дітям старше 12 років по 2 капс. 3 рази на добу, запиваючи невеликою кількістю рідини; грудним дітям та дітям до 2 років - вміст 1 капс. 3 рази на добу (дітям до 2 років капсулу розкривають і змішують вміст з невеликою кількістю рідини - чаєм, соком, підсолодженою водою); дітям 2-12 років - 1-2 капс. 3 рази на добу. 

Запобіжні заходи: Не рекомендовано запивати препарат гарячими напоями і приймати одночасно з алкоголем.

Інші акції