знижка 10%

ЗАДАТИ ЗАПИТАННЯ

Інгалятор DR. FREI

Найвища швейцарська якість, дизайн і розумна ціна роблять продукти ТМ Dr.Frei конкурентоспроможними на будь-якому ринку.

Понад 25-річний досвід у медичній галузі разом із тривалою роботою на міжнародному ринку медичних товарів стали потужним стимулом для створення асортименту професійних і високоякісних медичних приладів для домашнього використання.
Інгалятор Turbo Flow призначений для дітей і дорослих. Ефективна інгаляційна терапія в домашніх умовах.

Технологія регулювання розміру часток (APS Technology) дає змогу генерувати аерозоль із різним розміром частинок для ефективного лікування верхніх і нижніх дихальних шляхів. Розмір частинок аерозолю можна регулювати: від 3 до 6 мкм. Регулювання розміру частинок здійснюється користувачем легко, без заміни складників.

Регульована швидкість розпилення ліків: від 0.2 до 0.4 мл/хв.

Об'єм розпилювача для лікарського препарату: від 2 до 12 мл.

Для лікування верхніх дихальних шляхів (ротоглотка, гортань, трахея) потрібно повернути кришку ємності для медикаментів до позначки MAX (II). У цьому положенні розмір часток генерованого аерозолю становитиме 6 мікронів (MMAD).

Для лікування нижніх дихальних шляхів (бронхи, бронхіоли) потрібно повернути кришку ємності для медикаментів до позначки MIN (I). У цьому положенні розмір часток генерованого аерозолю становитиме 3 мікрони (MMAD).

Зручний і місткий відсік для зберігання комплектуючих. У разі потреби відсік легко знімається.
 

Інші акції