знижка 15%

ЗАДАТИ ЗАПИТАННЯ

Humana Солодкі сни

Humana пропонує своїм споживачам визнану в усьому світі якість «Зроблено в Німеччині», з понад 60-річним досвідом в галузі дитячого харчування, експертними знаннями про молоко та процеси його перероблення. Humana бере найкраще від природи, дбайливо переробляє й додає тільки найпотрібніше в широкий асортимент продуктів для харчування дітей від народження до трьох років життя: замінники грудного молока, спеціальні суміші, молочні та безмолочні каші, кисломолочні продукти, молочні пудинги, органічні пюре та соки, розчинні чаї.

Молочна суха суміш Humana Солодкі сни  в разі нестачі або через брак грудного молока. Ситна суміш для малюків, що не наїдаються й «малоїжок». Може бути базовим молочним харчуванням або частиною раціону малюка, поєднується з іншими молочними сумішами або грудним молоком.

Виготовляють у Німеччині зі свіжого (не сухого) екологічно чистого молока, отриманого від здорових корів зі своїх власних ферм. Завдяки дбайливим методам виробництва максимально зберігає природну користь свіжого молока. Добре насичує завдяки додаванню гречки. Має підвищений уміст заліза, кальцію, йоду й особливо рекомендують дітям з гіпотрофією, а також для профілактики та дієтотерапії залізодефіцитної анемії, рахіту.

Можна використовувати як першу злакову страву (до введення каш). Містить натуральні пребіотики галактоолігосахариди (ГОС), які сприяють зростанню власних біфідо- і лактобактерій у кишківнику дитини, запобігаючи розвитку дисбіозу. Не містить глютену й кристалічного цукру.

Інші акції