знижка 10%

ЗАДАТИ ЗАПИТАННЯ

ДИП РИЛІФ

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Дип Риліф - комбінований препарат для зовнішнього застосування, що міститьібупрофен з ментолом природного походження. Ібупрофен, похідна сполукафенілпропіонової кислоти, є представником групи не стероїдних протизапальних препаратів, має знеболювальну, протизапальну дію, що зумовлена пригніченнямпростагландинсинтетази. Дія левоментолу, оптичного ізомеру ментолу, обумовлена рефлекторними реакціями, що пов’язані з подразненням чутливих нервових закінчень шкіри. Ментол стимулює ноцицептори шкіри. В результаті відбувається вивільнення пептидів, які мають судинорозширювальну дію, що справляєвідволікальну, подразливу дію та полегшує біль.

Фармакокінетика. Ібупрофен при місцевому застосуванні добре та швидко всмоктується через шкіру. В системний кровотік потрапляє у дуже незначній кількості. Максимальна концентрація ібупрофену в плазмі крові досягається через 2 години після застосування препарату і становить 0,6 мкг/мл. Величина абсорбціїібупрофену при місцевому застосуванні становить приблизно 5% від величини абсорбції при пероральному застосуванні.

Показання для застосування.Дип Риліф застосовують для полегшення болю та зменшення запалення при ревматичному, м’язовому та суглобовому болю різного походження, при болю у попереку, а також при набряках через пошкодження, розтягнення зв’язок і при спортивних травмах.

Спосіб застосування тадози. Тількидля зовнішнього застосування. Запаяний отвір туби необхідно проколоти шипом, що знаходиться у верхній зовнішній частині ковпачка. При кожному застосуванні використовуйте 1-4 см гелю з туби, що містить

50 г або 100 г гелю, та 4-10 см зтуби, що містить 15 г гелю. Нанести гель на больову ділянку з подальшим легким втиранням до повного всмоктування. За необхідності застосовувати до 3 разів надобу, але не частіше, ніж через кожні 4 години. Тривалість застосування препарату – 2-3 тижні.

На місце нанесення гелю не можна накладати пов'язку.

Побічна дія.Можливі шкірні алергічні реакції: подразнення, свербіж, почервоніння та кропив’янка. З боку шлунково-кишкового тракту: біль у животі, диспепсія.

При лікуванні ібупрофеном були відмічені такі реакції: а) неспецифічні алергічні реакції та анафілаксія, б) реакції підвищ енної реактивності з боку дихальних шляхів, що включають астму, бронхоспазм і задишку, в) висипання, свербіж, кропив’янка, пурпура, ангіо невротичний набряк і рідко - пухирчастий дерматоз (включаючи епідермальнийнекроліз і мультиформну еритему).

Протипоказання. Препарат протипоказаний

при підвищеній чутливості до ібупрофену, ацетил саліцилової кислоти абодо будь-якого компонента препарату;

при астмі та якщо ацетил саліцилова кислота або інші не стероїдніпротизапальні засоби можуть спричинити напад астми;

при вагітності або при можливості вагітності;

матерям при годуванні немовля груддю;

 

дітям до 14 років.

Передозування. При місцевому застосуванні передозування малоймовірне. Симптоми, зумовлені дією ібупрофену: нудота, головний біль, сонливість, гіпотонія.

Лікування симптоматичне. Показана корекція електролітного балансу.

Особливості застосування. Пацієнтам з порушенням функції нирок Дип Риліф призначають з обережністю. Не можна наносити гель нагуби, ніздрі, ділянки біля очей, статевих органів та анального отвору, а такожна пошкоджену або подразнену шкіру. У випадку потрапляння гелю на вище перелічені ділянки необхідно негайно змити препарат великою кількістю чистої води.

Після застосування гелю Дип Риліф необхідно завжди мити руки, якщо вонине є об’єктом лікування.

При ковтанні препарату пацієнту необхідно негайно звернутися до лікаря або до найближчого пункту невідкладної допомоги.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмам. Не встановлений.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При застосуванні разом з ацетил саліциловою кислотою абоіншими препаратами групи не стероїдних протизапальних засобів збільшується ризик появи побічних ефектів.

Умови та термін зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25°С, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 3 роки. 

Інші акції