знижка 15%

ЗАДАТИ ЗАПИТАННЯ

Субалін - Форте

ІНСТРУКЦІЯ

про застосування медичного імунобіологічного препарату

СУБАЛІН®

Subalinum®

 

Загальна характеристика

основні властивості лікарської форми:Субалін®сухий являє собою мікробну масу живої антагоністично активної культури Bacillus subtilisУКМ В - 5020, ліофілізовану з додаванням сахарозо - желатинового середовища. Порошок від білого до темно-сірого або від світло- коричневого до темно-коричневого кольору, специфічного запаху, солодкуватого смаку.

 

Якісний та кількісний склад

діючі речовини- в одній дозі препарату міститься не менше 1-109живих мікробних клітин Bacillus subtilisУКМ B-5020;

допоміжні речовини- сахароза, желатин, натрію хлорид.

 

Форма випуску. Порошок для оральної суспензії.

 

Код АТС.A07F А50**. Інші мікроорганізми, комбінації.

 

Імунологічні і біологічні властивості. Антивірусний, антибактеріальний, імуномодулюючий мікробний препарат. Лікувальну дію препарату визначають живі бактерії, що мають високу антагоністичну активність по відношенню до патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, та сприяють нормалізації якісного та кількісного складу кишкової мікрофлори, а також характеризуються антивірусною активністю внаслідок синтезу α-2 інтерферону.

Включення Субаліну® у комплексне лікування дітей зхронічним, вірусним гепатитом, дисбіозом кишечника, синдромом ендотоксикозу дозволяє купірувати клінічну симптоматику: астено-вегетативний синдром та синдром, хронічної інтоксикації; зменшує прояви диспептичного та больового синдромів. Препарат сприяє більш: швидкій позитивній динаміці біохімічних показників у сироватці крові хворих дітей: підвищенню вмісту загального білку, зниженню тимолової проби, зменшенню вмісту молекул середньої маси (МСМ), що знижує рівень ендогенної інтоксикації організму, а також сприяє повному відновленню кількісного рівня власної мікрофлори кишечника (біфідумбактерій, лактобацил, кишкової палички) та виведенню з кишечника патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів - стафілококів, ентеробактерій, дріжджеподібних грибів роду Candida.

 

Показання для застосування. Субалін® призначають в комплексному лікуванні дорослих:

 • хворих на вірусні гострі гепатити А та В;

 • хворих вірусним хронічним гепатитом В;

 • носіїв HBsAg;

 • хворих бактеріальними та вірусно-бактеріальними менінгоенцефалітами;

 • хворих гострими кишковими інфекціями (ГКІ) (легких форм та захворювань середнього ступеня, а також тяжких форм у пацієнтів з протипоказаннями до антибіотикотерапії), які спричинені патогенними та умовно-патогенними мікроорганізмами(Salmonella spp., Shigella spp., ентеропатогенними E. colі Proteus spp.. Staphylococcus spp., Candida spp.), в тому числі стійкими до антибіотиків;

 • пацієнтів, що перенесли ГКІ, у разі виділення патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, а також дисфункції кишечника.

Субалін®призначають в комплексному лікуванні дітей:

 • хворих хронічними вірусними гепатитами В та С з дисбіозом кишечника, синдромом ендотоксикозу.

 

Спосіб застосування і дози. Вміст флакону розчиняють кип'яченою охолодженою водою. Спосіб розчинення.У флакон додати необхідну кількість води (з розрахунку 1-2 чайні ложки води на 1 дозу препарату). Препарат розчиняти протягом 1-2 хвилин до утворення гомогенної суспензії. Отриману суспензію випити і запити невеликою кількістю води за 30- 40 хвилин перед їжею. Розведений препарат не підлягає зберіганню.

Дорослим препарат призначають у таких дозах:

 • для лікування гострого гепатиту А - по 2 дози 2 рази, на добу протягом 10 днів;

 • для лікування гострого гепатиту В - по 2 дози 3 рази на добу, протягом 10 днів;

 • для лікування хронічного активного гепатиту В у стадії загострення - по 2 дози 3 рази на добу протягом 14 днів;

 • при носійстві HBsAg - по 2 дози 3 рази на добу протягом 5 днів двома курсами з інтервалом в 10 днів;

 • для лікування бактеріальних та вірусно-бактеріальних менінгоенцефалітів - по 1 дозі 3 рази на добу протягом 10 днів:

 • для лікування ГКІ - по 2 дози 3 рази на добу протягом 5-7 днів.

Дітям препарат призначають у таких дозах:

 • для лікування дисбіозу кишечника, ендотоксикозу при хронічному гепатиті В та С - по 1 дозі 2 рази на добу протягом 20 днів.

 

Побічна дія.Не спостерігалася.

 

Протипоказання. Не встановлені.

 

Особливості застосування. Включення Субаліну® у комплексне лікування дітей з хронічним вірусним гепатитом, дисбіозом кишечника, синдромом ендотоксикозу дозволяє купірувати клінічну симптоматику: астено-вегетативний синдром та синдром хронічної інтоксикації; зменшує прояви диспептичного та больового синдромів. Препарат сприяє більш швидкій позитивній динаміці біохімічних показників у сироватці крові хворих дітей: підвищенню вмісту загального білку, зниженню тимолової проби, зменшенню вмісту молекул середньої маси (МСМ), що знижує рівень ендогенної інтоксикації організму, а також сприяє повному відновленню кількісного рівня індигенної мікрофлори кишечника (біфідумбактерій, лактобацил, кишкової палички) та елімінації з кишечника патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів - стафілококів, ентеробактерій, дріжджеподібних грибів роду Candida.

Препарат не підлягає застосуванню з порушеною цілісністю упаковки, також після закінчення терміну придатності.

Застосування під час вагітності і годуванні груддю. Не вивчалось.

Несумісність.Сумісний з іншими лікарськими засобами, зокрема з антибактеріальними засобами. Застосування Субаліну дозволено з першого дня антибіотикотерапії. Передозування.Дані по передозуванню препарату не встановлені.

Вплив на здатність керування автотранспортом. Не впливає.

Інші акції